با توجه به عدم وجود یک مرجع عالی و کاربردی در زمینه آموزش زبان انگلیسی واقعی و اهمیت روز افزون این زبان در زندگی روزمره همه ما، تصمیم گرفتیم که در راستای رفع این فقدان مهم، مرجع تخصصی را راه اندازی کنیم تا گامی هرچند کوچک در راستای یادگیری درست و واقعی زبان انگلیسی در کشور عزیزمان ایران بر داریم.

علی رغم این حجم وسیع از تبلیغات آموزشگاه ها و افراد مدعی در شهر های مختلف و دادن وعده های دروغی مثل تسلط به مکالمه زبان انگلیسی در یک ماه، دو ماه و وعده های روش معجزه آسا، متاسفانه شاهد عدم نتیجه افراد و اتلاف وقت و هزینه بسیار زیاد آنها هستیم که به دنبال انگلیسی واقعی هستند. باتوجه به تجربه بسیار زیاد رایت استپ در زمینه آموزش درست و واقعی انگلیسی، به جرات می توان گفت که معدود افرادی در کشور هستند که دانش بالا و سطح زبان انگلیسی آنها قابل قبول است.

یادگیری زبان انگلیسی واقعی همان چیزیست که همه افراد به دنیال آن هستند تا بتوانند در مواجه با افراد سایر کشورها به راحتی با آنها ارتباط بگیرند و به صورت اتوماتیک وار بدون نیاز به فکر کردن بشنوند و بفهمند و صحبت کنند.

تا به حال هیچ گونه مرجع تخصصی در زمینه آموزش زبان انگلیسی واقعی در کشور وجود نداشته است و ما مفتخریم به عنوان اولین مرجع تخصصی آموزش زبان انگلیسی در خدمت شما عزیزان باشیم.

در همین راستا با ارائه بهترین آموزش های زبان انگلیسی در فروشگاه سایت و همچنین برگزاری کلاس های خصوصی به صورت آنلاین در هر شهر و کشوری، این امکان را برای همه شما عزیزان فراهم کردیم که بتونید به راحتی مسیر درست و اصولی یادگیری زبان انگلیسی رو برید.

با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزانم. وحید عباسی.

تلفن همراه:09351685566

ایمیل: info@rightstep.ir